02-Narutův tajný trénink aneb Sakura se bojí

1. května 2009 v 21:07 | Tamara |  Návraty ztracenných

Návraty ztracenných: 02-Narutův tajný trénink aneb Sakura se bojíNaruto a Sakura sedí v Ichiraku rámen. Naruto snědl asi tak pět misek rámenu a pak se ptá Sakury jestli to jí právě řekne nikomu nepoví. Sakura se něj kouká ale pak řekne ,že ať je to cokoli nikomu to neřekne.
,,Sakuro pomůžeš mi s tréninkem chci se totiž naučit ovládat Kyubiho čakru vlastní silou abych nepotřeboval pomoc kapitána Yamata."
Sakura na něj nevěřícně zírala ale pak řekla: ,,A co chceš po mně abych udělala?"
,,Chci abys mně vyléčila kdybych byl v bezvědomí."
,,A kdy chceš začít?"

,,Třeba teď hned."
"Tak dobře." řekla Sakura a zaplatila.
Na cvičišti
Naruto začal vyvolávat Kyubiho čakru ale pak ji přestal ovládat a začal se měnit na Kyubiho. Pak z nějakého důvodu se začala uvolňovat i Nebeská pečeť od Orochimara (Orochimaru si totiž asi před měsícem označil Naruta jako svou další oběť pro jeho tělo). Sakura dostala strach s toho že to Naruto nezvládne. Nakonec se Narutovi podařilo potlači jak sílu Kyubiho tak sílu Nebeské pečetě. Strašně krvácel po celém těle a nakonec omdlel. Sakura k němu hned přiběhla a poskytla mu první pomoc pak Naruta odvlekla do nemocnice.
Po chodbě potkala Kakashiho.
"Co se stalo?" zeptal se Kakashi a když uviděl jak Naruto vypadá tak se vyděsil rychle běžel k Sakuře a ta mu všechno řekla. Ačkoli slíbila Narutovi ,že nikomu nic neřekne.Kakashi hned běžel najít Tsunade aby se na Naruta podívala. Jakmile si Tsunade vyslechla co se stalo Narutovi tak hned běžela do nemocnice. Tsunade Naruta prohlédla a řekla ,že Naruto potřebuje operaci jinak mu každou chvíli může přestat bít srdce.
"Ale to je moc riskantní operace" řekla Shizune
,,Není jiná možnost" vyjekla na ní Tsunade a odvezli Naruta na operační sál.
Sakura a Kakashi netrpělivě přešlapovali před operačním sálem. Sakura mněla strach že to Naruto nepřežije. Tsunade a Shizune vyšly s operačního sálu. Sakura hned přiběhla k Tsunade a řekla "Je Naruto v pořádku?"
"Naruto je..............
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kinzuka_Abi Kinzuka_Abi | Web | 24. listopadu 2010 v 15:16 | Reagovat

skvělý příběh, ale mimochodem je to prokletá pečeť a ne nebeská ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama